Logo
Visit Us on FacebookFollow Us on Twitter
Menu

Task Force

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse ut finibus libero, ac lobortis nisi. Sed sollicitudin dignissim iaculis. Nam feugiat ullamcorper mattis. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Proin ut ligula eget elit volutpat vestibulum sed vel urna.

Independent Chair

Ms. Deirdre Hurney

Telephone: 091 480044
Email: deirdrehurney@hotmail.com

Community of Interest

Mr. David Collins

Telephone: 087 7831687
Email: dcollins105@gmail.com

Ms. Linda Sice

Email: Linda@ridc.ie

Ms. Imelda Gormelly

Email: imelda@gcp.ie

Sr. Maureen Lalley

Email: tocharvalley@gmail.com

Ms. Delia Colahan

Email: dcolahan@grd.ie

Ms. Regina Higgins

Email: regina.higgins@welfare.ie

Mr. Brendan Murphy (HSE)

Email: brendan.murphy@hse.ie

Public Representative

Cllr. Declan McDonnell

Email: declanpmcdonnell@eircom.net

Cllr. Tomas O Curraoin

Email: tocurraoin@cllr.galwaycoco.ie

Cllr Nigel Dinneen

Email: nigel.dineen@hotmail.com

Cllr. Christy Hyland

Email: christyhyland@hotmail.com

Statutory Representative

Mr. JJ Mannion (Probation)

Telephone: 091 565375
Email: jjmannion@probation.ie

Mr. Neil Sheridan (County Mayo Co.Council)

Telephone: 094 904 7546

Mr. Liam Hanrahan (Galway City Council)

Telephone: 091 536461
Email: liam.hanrahan@galwaycity.ie

Mr. Ger Buggy

Email: gbuggy@revenue.ie

Ms. Eithne Nic Dhonnchadha (GRETB)

Telephone: 091 874260
Email: aeo@gretb.ie

Mr. Ken Farragher (Solas)

Email: ken.farragher@solas.ie

Ms. Fiona Walsh (HSE)

Telephone: 091 561299
Email: fiona.walsh@hse.ie

Inspector Michael Coppinger (Garda Síochána)

Telephone: 086 8282198
Email: michael.coppinger@garda.ie

Mr. Jimmy McGovern (NUIG President)

Email: su.president@nuigalway.ie

Voluntary Representative

Ms. Emma Dolan

Telephone: 091 589415
Email: emma.dolan@galwaysimon.ie

Mr. Joe McDonagh

Email: joemcd@aidswest.ie

Mr. Martin O Connor

Email: moconnor@copegalway.ie

Ms. Hannah McHugh

Email: hannah@myuisce.ie

Mr. Garrett Archbold

Email: garchbold@cuanmhuire.ie